Tvorba webových stránek > administrace webu

Tel.: +420 704 50 46 50

... tvorba originálních webů na míru mobilní menu

Profesionální služby na míru každému webu

Administrace webu

Poskytuji komplexní služby pro Vaše webové stránky. Pokud potřebujete upravit stávající obsah, úpravy vzhledu nebo doplnění administrace, aby jste si mohli upravovat obsah webových stránek sami. Tyto služby poskytuji zpravidla zakazníkům, kteří mají webové stránky ode mě, ale pokud se jedná o zajimavou práci, jsem ochoten udělat výjimku.

Úpravy obsahu

Každý web potřebuje občas provést úpravu obsahu. Pokud není web vytvořen s administrací a zákazník si netroufne provádět úpravy ve zdrojových kódech sám, provádím tyto úpravy na základě požadavku. Drobné úpravy zajišťuji pravidla do 48 hodin. U úprav obsahu se nemusí jednat pouze o aktualizaci textů, ale také o rozšíření webu o dálší stránky nebo doplnění formuláře. Tato služba je velice variabilní, protože požadavky na úpravy jsou poměrně rozmanité.

Úpravy designu a kódů

Web je také pouze produkt a jeho parametry zastarávají. Co je vždy vidět na první pohled je design, který zastarává poměrně rychle a webové stránky se zpravidla po 5 až 6 letech upravují, aby odrážely moderní přístupy k webdesignu. Webové techniky a jazyky se také vyvýjejí a v průběhu času nabízejí další možnosti, pomoci kterých je možné webové stránky udělat zajímavější nebo strukturovanější. V neposlední řadě je také bezpečnostní aspekt, který se uplatňuje u dynamyckých webů vytvořených pomocí jazyka PHP nebo ASP. Zde není vhodné provozovat webové stránky na zastaralých verzích jazyků a je zapotřebí modernizovat verzi PHP na serveru, ale také i použité funkce jazyka. Všechny tyto služby jsem schopen pro své zákazníky zajistit.

Doplnění administrace

Občas se změní požadavky na webové stránky s tím, jak se podnikání mých zákazníků rozšiřuje. Nabízím i doplnění webových stránek o administraci, kdy se jedná zásadně o částečnou administraci pomocí které si vlastník webu upravuje obsah na části stránek. Zde se jedná např. o doplnění administrace pro aktualizace jídelních lístků, koncertů nebo i nabízeného resp. propagovaného zboži nebo služeb.

Tento web používá pouze technické cookies nutné pro správné fungování webových stránek.

Rozumím ×