Tvorba webových stránek > reference

Tel.: +420 704 50 46 50

... tvorba originálních webů na míru mobilní menu

Profesionální služby na míru každému webu

Reference

Přehled referencí, aby jste si mohli udělat obrázek o stylu realizovaných webových stránek. Vytvářím webové stránky splňující přísné parametry na jejich účelnost a jednoduché podání prezentovaných informací pro jejich návštěvníky. Zároveň jsou všechny webové stránky programovány tak, aby nekladli vyhledávačům při indexaci zbytečné překážky.

Pár posledních realizovaných webů

Reference - Profi doučování

Profi doučování

Webové stránky prezentující doučovací služby, který byl tvořen od základu. Přehledně odprezentované doučování matematiky, doučování angličtinydoučování matematiky v angličtině. Součástí jsou dvě jazykové mutace pro česky a anglicky hovořící zákazníky.

Reference - Španělská kosmetika

Španělská kosmetika

Propagace španělské kosmetiky vč. e-shopu. Celé řešení je vytvořené na CMS Wordpress, kde byly prováděny jednotlivé zakázkové úpravy na míru. Díky tomu zákaznice získala web podle svých představ, s administrací na kterou byla zvyklá.

Reference - Podorlický VCC

Podorlický Veteran Car Club

Internetová prezentace klubu historických vozidel. Webové stránky byly vytvořeny na míru potřebám klubu a jako vetšina webových stránek vytvořených v poslední době jsou vč. responzivního designu. Aktualizace nejsou prováděny přes administraci, ale některé zobrazování informací je automatizované.

Tento web používá pouze technické cookies nutné pro správné fungování webových stránek.

Rozumím ×