Tvorba webových stránek > tvorba webových stránek bez administrace

Tel.: +420 704 50 46 50

... tvorba originálních webů na míru mobilní menu

Profesionální služby na míru každému webu

Tvorba webových stránek bez administrace

Pokud požadujete vysoce optimalizované webové stránky, což se týká nejen jejich rychlosti načtení, ale také struktury obsahu nebo si nechcete resp. nepotřebujete upravovat obsah stránek sami, je právě pro Vás určena tvorba webových stránek bez administrace. Pro každé webové stránky poskytuji profesionální podporu a správu, dle požadavků klienta a webové stránky bez administrace nejsou výjimkou.

Co na takových stránkách mohu mít?

Pomocí webových stránek bez administrace je vhodné prezentovat informace, které nepodléhají častým změnám a web je použit zpravidla pro prezentaci pobočky, výrobku nebo služby. Jinak se samozřejmě jedná o webové stránky, které mají všechny prvky, které znáte z běžných webových stránek, jen jejich obsah musí případně upravovat někdo, kdo má alespoň základní znalosti HTML a CSS. Toto řešení je vhodné pro weby, kde je zapotřebí pár změn za rok a nikoliv každý týden. Pro tento typ webů vám samozřejmě požadované úpravy mohu zajistit a vše záleží na domluvě, zda si naúpravy troufnete sami či nikoliv.

Takto vytvořené stránky jsou zpravidla označené jako statické. Což vyjadřuje to, že obsah stránky se nemění a pokud nění obsah webu upraven v kódu, je při kažném načtení stejný. Mnou vytvořené weby bez administrace nemusí být pouze statické, ale je možné je dodat s částmi, které se budou dynamicky měnit a označil bych je jako polostatické.

Může se jednat např. o zobrazení data schůzí, které se konají každé druhé úterý v měsíci. Zde není zapotřebí každý měsíc měnit datum další schůze, ale pomocí skriptu je zajištěno automatické zobrazení další. Nebo pořáda-li někdo koncerty, je možné zobrazit nejen seznam všech koncertů, ale i částečně zautomatizovat zobrazení dalšího nejbližšího koncertu. I na webové stránce bez administrace je možné mít kontaktní formulář, pomocí kterého Vám budou moci návštěvníci webu zasílat zprávy. Toto jsou jen příklady toho, že i web bez administrace může oplývat určitými dynamickými funkcemi a tím nejsou myšleny plynulé přechody a animace.

Tvorba webových stránek nabízí velkou paletu možností, jak nalézt nejvhodnější řešení a web vytvořit.

Tento web používá pouze technické cookies nutné pro správné fungování webových stránek.

Rozumím ×