Tvorba webových stránek > mobilní web

Tel.: +420 704 50 46 50

... tvorba originálních webů na míru mobilní menu

Profesionální služby na míru každému webu

Mobilní web - responzivní design

Celá řada návštěvníků využívá k přístupu k webových stránkám mobilní zařízení. Nezáleží na tom, zda se jedná o mobilní telefon nebo tablet. V dnešní době Vám mobilní verze poskytne konkurenční výhodu nejen v podobě udržení si návštěvníka na webové stránce, ale také jsou webové stránky s mobilní verzí upřednostňovány v mobilních výsledcích vyhledávání. Díky responzivnímu designu jsou webové stránky přizpůsobeny pro zobrazení na rozličných rozlišeních displayů různorodých zařízení.

Nový mobilní web

Všechny mnou nově vytvořené webové stránky obsahují responzivní šablonu, aby se korektně zobrazovali na mobilních zařízeních typu mobilní telefon nebo tablet. Pokud se tedy zákazník výslovně nepřeje web bez mobilní verze je při dodání nového webu obsažena. V soulatu s tím jsou nastaveny i ceny, které naleznete na stránce ceník

Doplnění mobilní verze webu

U většiny stávajících webových stránek je možné responzivní šablonu doplnit. Pokud máte zájem o doplnění responzivní šablony pro svůj web, zkuste mě kontaktovat, abych Vám poskytl informace zda to možné je.

Tento web používá pouze technické cookies nutné pro správné fungování webových stránek.

Rozumím ×