Tvorba webových stránek > webdesign

Tel.: +420 704 50 46 50

... tvorba originálních webů na míru mobilní menu

Profesionální služby na míru každému webu

Webdesign - od návrhu po kompletní realizaci webu

Poskytuji komplexní služby v oblasti webdesignu zahrnující vše od samotného grafického návrhu až po kompletní realizaci webových stránek. Při každé realizaci je zákazníkovi nejprve dodán grafický návrh, který je vytvořen na míru podle jeho požadavků a popř. dopilováván podle jeho připomínek. Po jeho schválení dochází k samotné realizaci webu s jádrem, který si zákazník sám vybral. Takto vytvářený web je zpřístupněn na testovací doméně, kde je možné funkcionality zkoušet a upravovat, dokud není dosaženo finální podoby, která je následně spuštěna pod vybranou doménou. Na stránce tvorba webových stránek naleznete komplexní informace, jak celkové zpracování webu probíhá.

Webdesign - grafický návrh

Před započetím prací na novém webu je zapotřebí, aby zákazník dokázal specifikovat, jak by měl nový web vypadal. Jedná se hlavně o umístění navigace a preferované barvy nebo o dodání obrázku, který bude sloužit jako hlavní prvek na stránce. Po určení důležitých specifikací je možné zahájit webdesignerské práce na jejich konci je grafický návrh, který je předán zákazníkovi k přípomínkování nebo v ideálním případě přímo ke schválení.

Webdesgn - kompletní realizace

Webdesign není pouze o vytvoření líbivého obrázku, ale je nutné brát ohled na celou řadu parametrů, které vytváří základ pro účelný web. Webové stránky jsou vytvářeny na míru přesně podle požadavků nejen z pohledu grafiky, ale také jejich struktury. Vždy je brán ohled na specifika propagované služby nebo produktu tak, aby byl web pro návštěvníky snadno srozumitelný a našli rychle požadované informace. Stačí mi sdělit potřebné informace, které budete chtít prezentovat a já se pokusím nalézt nejvhodnější řešení zahrnující i vaše preference, jak by jste si vaší novou prezentaci představovali.

Tento web používá pouze technické cookies nutné pro správné fungování webových stránek.

Rozumím ×