Tvorba webových stránek > tvorba webových stránek s administrací

Tel.: +420 704 50 46 50

... tvorba originálních webů na míru mobilní menu

Profesionální služby na míru každému webu

Tvorba webových stránek s administrací

Pokud od webové stránky vyžadujte, aby jste si mohli její obsah spravovat sami, je právě pro Vás určena tvorba webových stránek s administrací. Webové stránky jsou tvořeny tak, aby pro Vás byla správa obsahu co možná nejjednodušší. Díky zakázkové administraci získáte webové stránky, kde se neztratíte v přemíře různých nastavení a budete si spravovat pouze požadované sekce webu.

Webové stránky s kompletní zakázkovou administrací

Pokud si chcete spravovat kompletní obsah webu sami. Je možné webové stránky vytvořit tak, aby obsahovali zakázkovou administraci, která bude odrážet co nejsnazší ovladatelnost, pro kompletní obsluhu webu. Většína webových stránek je něčím jedinačná a zároveň i tak jejich majitelé. Pokud chcete mít zakázkový web včetně zakázkové administrace uzpůsobené podle vašich potřeb, je tato varianta určena práve vám.

Webové stránky s částečnou zakázkovou administrací

Jedná se velmi čato realizovanou variantu administrace, která je vhodná pro částečnou úpravu webových stránek. Takto vytvořené webové stránky mají většinu stránek statických a některé stránky jsou obládané pomocí administrace. Statická část je využita pro informace, které se nemění nebo velmi zřídka a pro ostatní stránky, které se mění často je vytvořena administrace. Může se jednat např. o webové stránky restaurace, kde je prezentace podniku realizována pomocí statické části, ale pro jídelní lístek nebo denní menu je vytvořena administrace, aby obsluha mohla snadno upravovat zmíněné položky. Takto vytvořená administrace tak, aby byly upravy co nejsnazší a zpravidla tak, aby byly veškeré údaje vkládány do předpřipravených formulářových prvků. Této významné vlastnosti nelze dosáhnout nebo velmi obtížně, pokud je web realizován pomocí redakčního systému.

Webové stránky s kompletní anministrací založené na redakčním systému

Webové stránky s administrací založené na redakčním systému jsem schopen postavit na redakčních systémech WordPress, Joomla! nebo Drupal. Všechny tyto systémy umožňují kompletní správu vytvořených webových stránek ze strány uživatele. Nejčastější realizace jsou prováděny na nejrozšířenějšich redakčním systému pro tvorbu webových stránek WordPress. Jeho výhoda je v tom, že je možné systém rozšířit širokou paletou modulů a není je nutné zakázkově vytvářet. Samozřejmě je možné narazit na situace, kdy poskytováné moduly neprokrývají potřebné funkcionality a je nutné modul napsat přímo podle přesných specifikací zákazníka.

Tento web používá pouze technické cookies nutné pro správné fungování webových stránek.

Rozumím ×